Combi Carpet Cleaning Machines

go

5. Durulama sistemi halının üzerindeki köpük, şampuan, kimyasallar, kir, toz ve diğer tüm maddeleri temizleyecek güçte olmalıdır. Kombi halı yıkama makinelerinde halılar iyi durulanmaz. Ayrıca o halılar iyi temizlenmez ve bol kimyasal ve köpük ile halı sıkma makinesine atılır. Bu durumda halısı yıkanan müşteri birkaç hafta sonra halının renklerinde matlaşma ve kötü bir koku fark edecektir. Halı iyi durulanmadığı için kimyasallar ve köpük halının içindeyken kurutuluyor, kir ve toprak halıdan durulanmıyordu.

6. Kombi halı yıkama makinaları kullanımda ergonomik değildir. Halı sıkma makinesinin halı yıkama makinesinin altında olması ağır halıların taşınmasında büyük zorluk yaratacaktır.
Genel olarak bakıldığında kombi halı yıkama makinelerinin tasarım açısından oldukça ilkel ürünler olduğu söylenebilir. Amacımız, daha ileri teknoloji, daha kaliteli, daha iyi performans ve daha iyi verimlilik ile daha iyi makineler üretmektir.

Yeni işletmeleri için kombi halı yıkama makinelerini tercih ederek hatasını anlayan birçok kullanıcı ile iletişim halinde olduk. Hepsi zamanla daha kaliteli makinelere geçmek zorunda kaldı. Bu tür halı yıkama makineleri ile karşımıza çıkan üreticilerin, kâr etme dürtüsü onlar için çok daha güçlü olduğu için müşterinin durumunu uzun vadede düşünmedikleri açıktır.